Allmaailm

Austraalias oma keha ekspluateerimas

Posted in Mildura by fallenboy on 3. nov. 2009

♪ Hetkel mängib iTunesis: Jeremih – Birthday Sex (Up-tempo) (Bonus Track)

3. november 2009 Mildura, Victoria, Austraalia

Ebasessioonselt kuum on. Nagu Austraalias ikka. Mitu päeva oli 35-40 kraadi, eile kulmineerus 41 kraadiga. Meie aga peame iga päev sellises kuumuses tööd tegema — zukiinid tuleb iga päev ära korjata, sest nad raisad kasvavad nii kiiresti, et päev vahet ja zukiini on vanaks ja paksuks läinud ning talle kärab vaid jalaga anda.

Homme saab 2 nädalat täis enda keha ekspluateerimisest, selga hakkab juba kombekalt käituma, ei pea enam vaos väänlema ja ussi mängima.

Meil on kaks farmerit – üks on selline tore ja aitab pidevalt korjata. Ja üleeile, kui kuuma oli juba 40 kraadi, tegi ta ettepaneku, et jätame lõuna ära, et poole tunniga läheb ilm veelgi kuumemaks ja meil on veelgi raskem. Ostis meid ära kotitäie jääkülmade keemiat täis jookidega — Coca-Cola ja muu selline kräpp. No aga zest iseenesest ju ilus… Eile aga oli tööl teine farmer, see, kes mind monotoonselt sõimas (probleemid tunnete näitamisega). Selle asemel, et aidata ja meile vaestele kaasa tunda, ta kontrollis pidevalt, et me midagi korjamata ei jäta ja virises, kui inimesed ei oskanud õigesti zukse keerata. Ja nagu sellest veel vähe oleks, mõtles ta kah, et teeb meile suure teene ja jätab lõuna ära. Aga selle asemel, et meile tänutäheks head ja paremat tuua, tõi ta meile pudelite kaupa kuuma vett juua. No kus on inimese mõistus! Mul on niigii palav ja raske ning siis tullakse veel mõnitama!

Kes ma teie arust olen???

uus-sonks.jpg

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: