Allmaailm

Tagasi argipäeva

Posted in Mildura by fallenboy on 8. juuli 2009

♪ Hetkel mängib iTunesis: Janet Jackson – Rock With U

8. juuli 2009, Mildura, Victoria, Austraalia

Aastapäev läbi, Michael puhkamas, läheme oma igapäevase programmiga edasi.

Juba palju aega tagasi olen ma plaaninud rääkida meie uutest toakaaslastest — üks sakslane läks, kaks tuli asemele… Enne oli 1 poiss, nüüd on kaks tüdrukut. Oh, oleks see vaid nii igav…

Ühel päeval tulime Lapsega töölt koju, tuba igasuguseid kotikesi — nii suuremaid, kui väiksemaid — täis tõstetud. Nähes hosteli omanikku, hakkab see seletama, et meie toas on nüüd 2 tüdrukut ja et kui läheb “sosistamiseks” ja hakatakse “midagi tegema”, et eks me siis köhatagem või pangem klapid pähe, aga neile kahele tüdrukule on sõnad peale kah juba loetud, et kui nad midagi teha tahavad, siis nad peavad meile sellest teadma anda ja meile võimaluse siis ennast rõveduste eest kaitsta ja toast lahkuda vms… Niiet meie toanaabriteks on lesbid. Whatta sight wasted on us!

Aga Oh boy, were we wrong!

Tegemist on kahe pika ja sirge tüdrukuga, kes armastavad viina visata ja prantsuse kutte. Kuigi nad elavad kahekesi laias, kaheinimese voodis, siis meie oleme näinud neid vaid 1 korral reaalselt seal ka kahekesi … puhkamas. Tavaline taks on, et ühel päeval ameleb, sosistab ja lakub üks tüdruk oma prantsuse kutti seal, teisel päeval teine. Mulle meeldib teine rohkem, sest kutt on kenam ja konkreetsem — kui on magamise aeg, siis ta ka magab, mitte ei norska, nohista, sosista.

Täna on teine.

Muidugi naistega ühes toas elada on maruvahva –vannituba on konstantselt kinni. Neil vähestel hetkedel, kui ta vakantne on, on ta karvu ja kosmeetikapudeleid täis. Aga ei, tore on. Lisaks siis need nädalavahetuse draamad — üks ropsib WC-s, teine taob nuttes rusikaga WC ukse taga ja hosteli omanik kisab mõlemist üle, et sina, kes sa oksendad — kas sul on parem ja kas sa meiega klubisse tuled? ja sina, kes sa nutad WC ukse taga — meeste pärast ei tasu nutta.

Alguses oli huvitav ja põnev, nüüd on muutunud nii vanaks teemaks, et ma ei ärka sosistamise, amelemise, nutmise, ropsimise peale enam isegi mitte üles.

Igavaks läheb, sooviks uusi ja huvitavamaid toakaaslasi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: