Allmaailm

Nagu Xtina A. – Here To Stay

Posted in Mildura by fallenboy on 21. mai 2009

Hetkel mängib iTunesis: Intyce – Sexii

21. mai 2009, Mildura, Victoria, Austraalia

Täna on siis see kauavihatud päev, kui meie farm lõpetab selleks hooajaks. Täpsemalt oli viimane päev juba eile, aga täna oli meil pidu kuuma grilli, külma õlle ja õndsa teadmisega, et alates homsest oleme töötud.

Kui ma nüüd peaksin paar sõna kogu viimaste kuude tralli kohta ütlema, poetaksin ma paar pisarat ja tõdeksin, et siiani kahtlemat kõige parem farm, kus ma töötanud olen! Farmerid on sõbralikud, asjalikud, raha eriti ei loeta ja alati tehakse nii, et töötajal parem oleks (et töötajad võimalikult palju raha saaksid koju viia). Oktoobrist tulen tagasi siia farmi, kui vähegi võimalik, seda enam, et meid tagasi lausa kutsuti.

Edasisisest ei tea ma veel midagi, ma ei julge hosteli omanikuga rääkida kah, ta on viimasel ajal nii kurjaks läinud, et ei ütle enam hommikuti tere kah 😦 Oli tore suur tädi, ei tea, mis tal siis juhtus.. Kurjad keeled räägivad, et jäi lubadest ilma, mis on täiesti loogiline, arvestades tema suurt kirge juua ja kihutada. Olid mõned päevad, kui ma olin pisarateni liigutatud, et ma ta autost elusana välja sain…)

Kuulda on, et lähitulevikus on poistele mitmeid erinevaid töid, niiet kuna ma ikkagi poisi alla kvalifitseerun, siis peaksin ma kah tööd saama. Seega — Mildura, darling, here I stay!

Advertisements

Üks vastus

Subscribe to comments with RSS.

  1. E4 said, on 21. mai 2009 at 19:44

    niuts 🙂


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: