Allmaailm

Otsin ümbrikupalka maksvat firmat, et tööle tulla

Posted in Sellised lood by fallenboy on 14. mai 2009

Hetkel mängib iTunesis: Toni Braxton – Not A Chance

14. mai 2009, Mildura, Victoria, Austraalia

No mida kuradit! Majandus langes viimasel ajal üle 15%, mis on palju (17%?) rohkem, kui valitsus aasta tagasi arvas.. Maksumaksjad on tööta, neile peab raha peale maksma… Aga mida teevad meie otustajad? Kes ennast tundi viitsisisid kohale vedada, need surfivad, õpetajat matslikult, ülbelt, ignoreerides pubekatele mõeldud veebilehtedel! Ja hoolimata kogu sellest äärmiselt näkkusülitavast käitumisest julgevad veel ennast õigustada vabandustega, et nad olid materjaliga varem tutvunud/tutvuvad hiljem, viibivad tähtsatel koosolekutel/valijatega kokkusaamisel või ämma sünnipäeval. Ja võtavad stolilise rahuga maksumaksjate (viimast) raha vastu…

Ja ainuke majanduse abiplaan tundub olevat languskõvera vaatamine ja tõdemine, et jah, ikka langeb küll. Ja järgmise rapordi ootamine.

Ja kes julgeb mulle ütelda, et praegune kriis ei ole meie poliitikute süü, selle saadan sirgjooneliselt persse (juhul, kui arvaja on gei, saadan vulvasse)! Loomulikult 100% ei ole, aga mida tegi valitsus siis, kui 3-4 aastat inimesed kergelt tulnud laenurahaga majandust üles ajasid? Kus oli riik siis, et lollile/majanduses ebapädevale kodanikule/manipuleeritavale inimesele ütleda, et tegemist on buumiga, mis täiesti loomulikult kunagi lõhkeb ja tekitab palju paha. Kus? Targale inimesele pole seadusi ega riiki vaja, just lollile!

Kurat, mis toimub?

Ja kuradi tihti läheb ikka nii, nagu välismaalased meile räägivad. Kohe saadetakse nad muidugi pikalt, aga lõpuks ikkagi tunnistatakse õigust — oli see korteribuumiga, oli see majandulangusega ja on see ka devalveerimisega.

Inimesed! Nõudke ümbrikupalka! Kellele sellist haledat valitsust vaja on? Niikuinii oleme kõikide teiste (suur)riikide valitsuste lükata-tõmmata, vähemalt ei pea maksma enda mõnitajatele raha.

Olen hetkel Austraalias, kuid kui keegi pakub mulle veebitööd ja maksab mulle mustalt, ümbrikus, siis kaalun tagasitulekut. Kes soovib pakkuda seaduslikult — ei ole huvitatud, tänan!

Ja kui Andmekaitseinspektsioon soovib läbi astuda — Room #1, Riviera Motel, 7th St., Mildura, Victoria, Australia — kuuldavati pidavat teile viimasel ajal meeldima maksumaksja raha eest eraisikute blogidele reklaami teha.

Advertisements

2 kommentaari

Subscribe to comments with RSS.

  1. Spaceman said, on 15. mai 2009 at 03:04

    Ma läheks küsiks, aga ma kardan et rahandusministeerium ei ole nõus mulle mustalt maksma:D:D

    • fallenboy said, on 16. mai 2009 at 14:31

      No kui sa hinnatud töötaja oled, ju nad siis ikka mööndusi teevad…


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: