Allmaailm

Rootsi kuttidel on väike peenis*

Posted in Mildura by fallenboy on 4. mai 2009

Ahaa!

4. mai 2009, Mildura, VIC, Australia

Loetud päevad tagasi korjasin seda, mida ma ikka korjan ja farmer tuli mulle appi. Korjasime vaikuses mõned minutid, kuni farmer selja sirgeks ajas ja teatas, et rootsi kuttidel on väike riist (“sweedish guys have little dick”). No ega siis midagi, selle peale pidin minagi selja sirgu ajama. Kartuses, et ma kuulsin valesti, palusin teda korrata. Siis ta teatas, et rootsi kutid on nõrgad.

Milles siis probleem? Probleemi, kui sellist, ei olegi. Küll aga olid meil 3 rootsi kutti, blondid kiharad kõik püsti aetud, aga nende jaoks jäi sulasekarjäär 3 päevaseks. Miks? Sest poiste jaoks oli see töö liiga raske. On ju üllatav. Kõik, kes on Home Hillis 30 kraadise kuumaga 9 tundi kivimeloneid korjanud, traktori järel, kuivatavad hetkel pisaraid.

Seetõttu siis farmer sellise fraasiga maha sai. Muidugi ajastus ja teema olid pisut üllatuslikud, aga ega see polegi tegelikult oluline.

Arvas ta veel, et rootsi naised seevastu on tugevad. Kinnitasin seda ja uhkustasin, et ma tean, et rootsi naiste jalad on nii jämedad, et kui Volvo lume sisse kinni jääb, lükkab rootsi naine selle (nägu naksti!) raskusteta välja.

*******
04.01.2009 seisuga on mul Rootsi vallutamata, seega ma ei saa kinnitada

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: