Allmaailm

LL e lollid lesbid

Posted in Mildura by fallenboy on 31. märts 2009

YouTubes mängib: Mario – Promise Land

31.03.2009, Mildura, VIC, Austraalia

Ei saa aru, kas lesbid on lollid, kas prantslased on lollid või prantslastest lesbid hoopis. Kahtlustan, et üks mõjutab teist.

Meie naabriteks on olnud 2 iiri kutti, eesti paarike, 2 inglise kutti ja nüüd on 2 prantsuse tüdrukut. Tüdrukud nagu tankid. Mitte kehakaalu, vaid välimuse poolest. Kui ma enne kahtlustasin, et inglise kutid olid geid ja nende naabrid, meie üle-naabrid on lesbid, siis peale seda, kui ma enne nende lahkumist istusin nendega natukeseks ajaks maha ja pakiveini rüüpasin ning olin tunnistajaks sellele, kuidas kenam kutt ajas keelt kõrva kenamale üle-naabri lesbitüdrukule, otsutasin mitte enam midagi arvata. Aga peale seda, kui ma teada sain, et kutt, kes siin paar kuud telgis elas, meile ühel kenal laupäeva öösel poolpaljalt tuppa sisse jooksis, peaaegu, et Lapse voodisse viskus, on gei, mida ma kaua aega olin kahtlustasin, minu eneseusk taastus ja ma võin täiesti rahulikult öelda, et meie prantsuse naabrid on lesbid. Mul on selle üle ääretult kahju. Ei, mul ei ole lesbide vastu midagi, siin on neid ennegi olnud ja on ka praegu, sest no kuulge, kui juba hosteli omanik on lesbi, küll seda sorti tüdrukud siis siia tulevad kohe… vaid ma pole Austraalias veel kohanud enda jaoks inetut prantslast ja… nüüd olen. Kahju.

Naised!

Lisaks sellele, et nad purustasid minu ettekujutuse, et KÕIK prantslased on ilusad ja seksikad (ja 6-packiga), ehmatasid nad mind eile nii, et mul voodi märg oli. Jumal olgu tänatud, et siin ikka veel palav on ja ma sain märja voodi välja vabandada higi ja meeletu palavusega. Nimelt peale seda, kui meie Lapsega kinost saabusime, kell pool 12 (ja Changeling on hea film), oli naabrite juures vaikus. Isegi tuled olid surnud. Aga vaevalt tund hiljem, poole 1 paiku ärkasin ma selle peale üles, et keegi hüsteeriliselt, hullumeelselt akna taga naeris. Naabrid otsustasid pidu pidma hakata, muusika, laulu ja jumal-teab-millega veel. Laps sai kurjaks sajatas nende peale, mille peale tegid poisid suured suured silmad ja ütlesid, et ta oleks varem öelda võinud, et nad kedagi segavad. Ütelnud mida? Et inimesed enamasti pool 1 öösel magavad, eriti just esmaspäeva öösel. Või oleks ütlenud, et kogu inimestevahelisi suhteid ei saa reglementeerida, et kusagil on ruumi ka kainele mõistusele?

Tule taevas appi!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: