Allmaailm

Öised juhtumised

Posted in Mildura by fallenboy on 11. jaan. 2009

Hetkel mängib iTunesis: Mandy Moore – In My Pocket

11.01.2008, Mildura, Victoria, Austraalia

Kuna terve nädala jooksul ei ole juhtunud mitte midagi ebatavalist, kui välja arvata teisipäev, kui me me 40 kraadises palavuses läksime Domino pizzat otsima ja kõndisime maha niimõnedki head kilomeetrid, märjad nagu hoora tööriistad ja lõppude lõpuks otsitut ei leidnudki, siis ma räägin teile hoopis, mis meie majas, mida teise maja rahavas shitwreckiks kutsub, öösiti toimub.

Öösiti on meil harva jahe — tavaline temperatuur on ikka 20 kraadi ringis. Seega magame lahtise ukse ja aknaga. Meie kambri vastas üle õue asub WC-dussi-pesumaja, mis on öösiti väga hinnas. Kui mõni kodanik valguselülitile ka pihta saab, paistab mulle WC tuli otse näkku, mille peale ma vahel üles ärkan. See, mida ma täna öösel nägin, on märkismist väärt:

Kutt, arvatavasti iirlane või britt, poolik õllepudel käes, bokserite väel, vaatab peeglisse, naeratab. Siis vaatab peeglist enda kaenlalauseid ja hõikab “I’m the motherfucker!”. Seejärel vehib kätega, et tasakaalu hoida, vaatab enda nägu lähemalt, kallutab pead ja uurib veelgi lähedamalt. Tõmbab pea peegli juurest eemale, inertsist vajub taha poole. Astub sammu peeglile ligemale ja käratab “You brick!” ning uurib ennast jälle peeglist. Ja nii ikka oma 5 minutit järjest. Siis suudleb ennast — paneb huuled vastu peeglit. Mina mõtlen, et näen seda idiooti unes, aga ei… täitsa tõeline inimene… Kisab veel et on emakeppija ja siis läheb ära… Hommikul lähen hambaid pesema ja vaatan — peeglil huule jäljed. Nende kohal nina jälg — kutt ei oska isegi peeglit suudelda!

Läheb natuke aega mööda ja kuulen, kuidas keegi lõhub naabri ukse taga. Kisab, et lase sisse, aga ei midagi. Natuke aega hiljem kisatakse seest — tule sisse, uks on lahti.

Eelmine nädal jälle naabripoisid, iirlased vist, tülis — keset ööd kisab üks teisele: lõpeta ära, ma olen ju su parim sõber! Hetk hiljem tuleb üks kutt toast välja, läheb ukse ette pargitud auto juurde, istub sisse, paneb muusika kõvasti mängima ja lihtsalt kuulab muusikat.

Esimene lugu oli täitsa hea, aga kolmas oli jama.

Istus teine autos ja kuulas muusikat, hoolimata sellest, et kell oli 3 öösel. Lõpuks tuli prantsuse tüdruk ja palus muusika vaikseks panna. Kutt kukkus vabandama, et on purjus ja paneb muusika kinni. Ja läks tagasi tuppa.

Eile lõuna ajal vaatan mina aknast välja ja mida ma näen — naabrimees liikumatult autos, magab. Õnneks oli eile jahe, 27 kraadi ainult — muidu oleks ta küll autos ära lämbunud. Kõik sõbrad lähevad autost mööda ja löövad lahtise käega vastu auto katust. Kutt isegi ei liiguta mitte.

Ja eile õhtul — lähen magama, kui kuulen, et vesi jookseb mööda katust alla. Alguses mõtlen, et sajab… Mis muidugi tundub väga imelik. Siis mõtlesin, et WC-st või dussiruumist keegi pritsib vms… ja kui lõpuks aknast vaatan — naabrite uks pärani lahti ja naabrimees kuseb üles ukse õue. Õnnelikuna, et vihma ei saja, ronin tagasi voodisse ja näen unes Hello Kitty stiilis magamistuba.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: