Allmaailm

Edasi, edasi

Posted in Sydney by fallenboy on 11. nov. 2008

Hetkel mängib iTunesis: Kerli – Walking On Air

11.11.2008, Sydney, NSW, Austraalia

Ja ongi aeg käes, et maha jätta meie koduks olnud Funkhouse — nimelt ei saa siin rohkem olla, kui 28 päeva. Eile otsisime Lapsega, kuhu minna — kuhu farmi minna. Meie eelistus, Griffith, meid ei hellitand, ütles kohe, et kohad täis ja tööga on nagu on. Veel mõned kohad ja nutt kerkis kurku — kohad täis ja tööd ei ole. Masendav. Veel hilja õhtu uut elamist otsides sattusime Orkutis peale kuulutusele, kus pakuti põõsalõikamise eest sööki ja elukohta! Lausa ideaalne! Kuna me ei tea, kuhu poole minna, siis saab natuke aega ringi vaadata ja samme ette planeerida. Läheme täna kella 11-ks kohale, vaatame, mis meid ees ootab.

Eile linnas jalutades möödusime mingist kinost ja mis me näeme: inimesi nagu murdu, ootavad kõik High School Musicali esilinastust, sest 4 peategelast külastavad ise kah seda kino. No jäime siis meiegi vaatama, et millised need tüdrukud välja näevad – Zac ja kes nad kõik on. Poolteist tundi ootasime! Me küll ei teadnud, kas nad peavad tulema välja või sisse minema, aga noh, vahet pole. Tore oli ka see, et inimesed, kes seal seisid ja ootasid, ei teadnud, mida või keda nad ootavad ja küsisid siis meilt, et mis siin toimub ja mida me ootame.

No lõpuks nad siis tulid. Ja läksid sisse. Eriti nagu ei näinud, aga ega seal midagi polnudki näha. Telefoniga tegin pilte pea igast autost, mis kino ette seisma jäi ja kust keegi välja tuli, sest olgem ausad — mul ei ole õrna aimugi, millised need osatäitjad välja näevad.

Pooleteise tunni jooksul nägin ka skeemi, kuida staare tehakse — kõigepealt ajatakse inimesed kokku kitsasse ruumi, et nad võimalikult palju üksteist tunnetaksid. Siis pannakse peale muusika, et inimestel tuju paremaks teha. Siis visatakse neile nänni, mida riputada-raputada, kui selleks käsk antakse. Ja siis harjutatakse kiljumist. Kui poolteist tundi sellist treeningut teha, siis mass juba teab, et kui üliameerikalik tsiirliider käed üles tõstab (“kogemata”) või kui kaamera on rahva poole suunatud, siis tuleb kiljuda nii kõvasti, kui toru võimaldab. Ja selleks ajaks kui tüdrukud platsis on, kiljub iga inimene, teadmata, kelle või mille peale. Ja noh, need tsiirliiderid, kes keplesid punase vaiba peal, need ajasid naerma isegi kõige tõsiusklikuma — nad lihtsalt olid nii komilises oma ülimas positiivsuses.

Ja kui tüdrukud välja tulid, tõstsid tsiirliidrid käed üles, inimesed kiljusid ja vehkisid oma nänni, niiet telekast tundus, et tegemist on röögatute fännidega. IRW

Kui tüdrukud saabusid, meie lahkusime.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: