Allmaailm

News Digital Media

Posted in Sydney by fallenboy on 31. okt. 2008

Hetkel mängib iTunesis: Teyana Taylor – Google Me ft Tyga (remix)

31.10.2008 Sydney, NSW, Austraalia

Täna kontakteerus minuga Agile Consulting. See on siis agentuur, kellele ma saatsin enda kontaktandmed, kui ma esimesel korral Sydneys olin. Nad on mulle pakkunud mitmeid suurepäraseid ja täpselt mulle mõeldud töid, aga nad alati kipuvad unustama, et mul on working-holiday viisa ja sestap on alati äri katki jäänud. Eilseks olid nad minu viisaseisu selgeks saanud ja pakkusid mulle kolmenädalast HTML-CSS eksperdi kohta News Digital Mediasse (www.newsdigitalmedia.com.au). See on siis ettevõtte, kellele pidavat kuuluma 23 erinevat meediaettevõtet ja kelle palgal on ligikaudu 250 tehnilist inimest.

Olin nõus proovima ja nad saatsid mulle proovitöö, mis nõudis XHTML-CSS-s pisikese kodulehe mooduli HTML-seerimist. Tegin ära, saatsin ära, eks siis esmaspäev-teisipäev saab täpsemalt teada, kuidas läks.

Töö oli ise lihtne, seega ma arvan, et konkurents saab tihe olema.

Muidugi on paha see, et ettevõte on jälle nii hirmus suur… Aga ehk kannatab ära, juhul kui ma üldse saan selle töö.

Taaskord inimesed, te teate rutiini — sõrmed sõlme!

Õhtul osalesin filmivõtetel — olin kõrvalosatäitja, portjee, kes uimastatakse ja kinni seotakse, et minu käest võtmeid saada. Poolteist tundi fimimist ja 200 dollarit. Polegi nii paha. Kui minult alguses küsiti, kas ma oleksin sellest huvitatud, ei olnud ma kindel ja valetasin, et olen rootslane (niiguinii nad seda kõik arvavad, mina pole süüdi). Võtete ajal pidin ma rootsi keeles ropendama, ma siis ütlesin rootsi aktsendiga “mine v***u, raisk). Rootslane, kes ropendab rootsi aktsendiga eesti keeles. Täielik hitt.

Mis film, kus mis? Ma ei tea. Lubati ühendust võtta, kui midagi selgub. No eks ta üks E-kategooria pornokas ole, ma arvan.

Mis järgmiseks? Lauljakarjäär? Jumal-jumal! Kuhu mu teed mind viivad!

PS! Täna on Halloween, kõik tänavaid on prostituute täis! Mitte neid, kes siin alati on, vaid wannabeesid.iTunes: Take U There – Usher ft Beanie SigeliTunes: Take U There – Usher ft Beanie Sigel

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: