Allmaailm

News Digital Media

Posted in Sydney by fallenboy on 31. okt. 2008

Hetkel mängib iTunesis: Teyana Taylor – Google Me ft Tyga (remix)

31.10.2008 Sydney, NSW, Austraalia

Täna kontakteerus minuga Agile Consulting. See on siis agentuur, kellele ma saatsin enda kontaktandmed, kui ma esimesel korral Sydneys olin. Nad on mulle pakkunud mitmeid suurepäraseid ja täpselt mulle mõeldud töid, aga nad alati kipuvad unustama, et mul on working-holiday viisa ja sestap on alati äri katki jäänud. Eilseks olid nad minu viisaseisu selgeks saanud ja pakkusid mulle kolmenädalast HTML-CSS eksperdi kohta News Digital Mediasse (www.newsdigitalmedia.com.au). See on siis ettevõtte, kellele pidavat kuuluma 23 erinevat meediaettevõtet ja kelle palgal on ligikaudu 250 tehnilist inimest.

Olin nõus proovima ja nad saatsid mulle proovitöö, mis nõudis XHTML-CSS-s pisikese kodulehe mooduli HTML-seerimist. Tegin ära, saatsin ära, eks siis esmaspäev-teisipäev saab täpsemalt teada, kuidas läks.

Töö oli ise lihtne, seega ma arvan, et konkurents saab tihe olema.

Muidugi on paha see, et ettevõte on jälle nii hirmus suur… Aga ehk kannatab ära, juhul kui ma üldse saan selle töö.

Taaskord inimesed, te teate rutiini — sõrmed sõlme!

Õhtul osalesin filmivõtetel — olin kõrvalosatäitja, portjee, kes uimastatakse ja kinni seotakse, et minu käest võtmeid saada. Poolteist tundi fimimist ja 200 dollarit. Polegi nii paha. Kui minult alguses küsiti, kas ma oleksin sellest huvitatud, ei olnud ma kindel ja valetasin, et olen rootslane (niiguinii nad seda kõik arvavad, mina pole süüdi). Võtete ajal pidin ma rootsi keeles ropendama, ma siis ütlesin rootsi aktsendiga “mine v***u, raisk). Rootslane, kes ropendab rootsi aktsendiga eesti keeles. Täielik hitt.

Mis film, kus mis? Ma ei tea. Lubati ühendust võtta, kui midagi selgub. No eks ta üks E-kategooria pornokas ole, ma arvan.

Mis järgmiseks? Lauljakarjäär? Jumal-jumal! Kuhu mu teed mind viivad!

PS! Täna on Halloween, kõik tänavaid on prostituute täis! Mitte neid, kes siin alati on, vaid wannabeesid.iTunes: Take U There – Usher ft Beanie SigeliTunes: Take U There – Usher ft Beanie Sigel

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: