Allmaailm

Uus tööpakkumine

Posted in Sydney by fallenboy on 24. okt. 2008

Currently playing in iTunes: Without You by Rebstar ft Trey Songz

24.10.2008 Kings Cross, Sydney, NSW, Australia

Ärkan peaaegu kell 9. Teen WC-s soengu korda ja lähen teen köögis kohvi ja 2 röstsaia.

Pool 10 võtan pika dussi ja ajan maha rinnakarvad, mis panevad mind tundma joodikuna.

Kell veerand 11 saabume raamatukokku, kuhu jääme kella 1300-ni.

Kell veerand 1400 saabume George St., käime Myeris ja valime riideid. Pika otsimise peale on isegi 29-30 numbrit võimalik leida. Huvitavaid riideid, kui välja arvata mõned särgid, ei ole. Õnneks on FCUK ja G-Raw-s minu numbreid.

1420 saabub mulle kõne, mis palub tööintervjuule. Soovitakse teada ka minu programmeerimisoskust.

1500 söön hostelis kaasaostetud lõunasööki – riis ja aurutatud köögiviljad — ning panen ennast korralikult riidese. Seekord kannan ka lipsu.

1600 sisenen Kenti tänava büroohoonesse ja otsin üle 2 korruse 2 sviidi. Mind võtab vastu türklase näojoontega noormees, kes juhatab mind vanema härrasmehe juurde, kes on samuti türklasliku näojoontega. Firma ruumid jätavad mulje, et siit on just välja kolitud või vastupidi — just sisse kolitud. Näitan tehtud töid, räägin enda oskusest. Tuleb välja, et mulle helistati 3 kuud tagasi Gumtreesse pandud kuulutuse peale. Intervjueerija ei tea mu töökäiku. Jätan talle hea mulje ja ta palun esmapäeval proovipäevale tulla. Vabandan ja ütlen, et esmaspäeval ei ole võimalik, sest siis on mul kohtumine ühe teise tööandjaga. Pakun välja, et sobivuse korral tulen teisipäeval. See sobib. Palgaks lubab härra 600 dollarit nädalas kätte, iga päev 7.5 tundi tööd. Töö algab kas kell pool 9 ja lõpeb kell 5 ning lõunapausiks on 1 tund või algab kell 9 ja on pooletunnise lõunaga ning lõpeb kell 5. Alguses töötan 1 päev korraga. Kohtumise lõpus surume kätt ja Hady annab mulle visiitkaardi, millel on ka firma nimi — CDM Graphics. Muigan* ja soovin head päeva.

1615 helistan lapsele ja me läheme tagasi hostelisse. Teepeal ostame jooke, 1.25 l Pepsi on 95 senti, ostame 2 Pepsit. Lisaks võtame krõpse ja apelsine.

1715 helistan Malpass Hostelisse, et uurida, miks mulle ei ole kantud Seedfactorist töötasu — juhataja vabandab, et on kiire ja palub helistada homme.

1720 helistan Ryan Johnsonile, kelle juures korjasin ühe päeva magusaid tsillisid, et uurida, miks ei ole minu töötasu veel laekunud, kuid kõne läheb kohe postkasti. Piirdun ühekorse helistamisega, sest Ryanile varem helistades on ta ise tagasi helistanud.

1830 üritan Orkutist leida eestlasi, keda kohtasime Malpassis, et nende kaudu töötasudest selgust saada, aga õigeid inimesi ei leia. Leian otsitava neiu nimekaimu.

1840 üritan Facebookis liituda Malpass Family grupiga, et sealt tuttavaid inimesi otsida, et neilt infot saada, kuid wireless ühendus on liialt nõrk ja Facebook nii nõudik, et soovitud toiming jääb tegemata.

2145 kirjutan eilse ja tänase päeva kokkuvõtet, mida hetkel loete.

2230 lõpetan päeva.

********************
* Eestis töötasin sarnase nimega firmas.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: