Allmaailm

Just another day

Posted in Sydney by fallenboy on 23. okt. 2008

Currently playing in iTunes: If I Never See Your Face Again by Maroon 5 ft Rihanna

23. Oktoober 2008, Sydney, NSW, Austraalia

0830 – Uniselt vean enda ühiskööki, röstin 2 saiaviilu, teen kohvi, libistan end laua taha ning söön hommikusööki. Igavusest võtan flaierihunnikust pealmise lehe ja loen, et David Morales tuleb mingi teise DJ-ga Sydneysse — on vana-aasta õhtul korraldatava peo peaesinejad. Kõik tavapiletid on juba välja müüdud, saadaval on vaid 150 dollarilised VIP piletid, millega kaasnvad tervituskokteil, õhtu jooksul shampanja ja vaba sissepääs kolme klubisse, mis üritust korraldavad. Kui Optuse või mõne muu pisut paiksema töö saan, võtan uue aasta vastu sellel peol — niikuinii olen ma sellisel juhul Sydneys ja David Morales on ikkagi tasemel DJ. Küsin hiljem, kas laps oleks ka sellest huvitatud.

0900 – lähen tagasi tuppa, panen selga musta särgi, mustad püksid ja puhastan oma kingad. Lipsu ma ei pane, Samanthaga kokkusaamine ei ole midagi ametlikku.

1015 – Lahkume lapsega hostelist, otsime üles Australian Square’i.

1100 – Sõidan liftiga 32 korrusele. Mind võtab vastu 20-21 aastane neiu, kes kirjutab mu nime valesti — Vilo. Noh, mida iganes. Loen ajalehte, niikaua kui ta Samile teatab minu saabumisest.

1103 – saabub Sam — 25-28 aastane Inglismaalt pärit naine. Läheme koosolekusaali. Ruumist avaneb vaade Sadamasillale ja lahele. Võtan istet. Samantha selgitab, et soovis minuga kokku saada vaid eesmärgiga nimi ja nägu kokku viia ning vajadusel minu küsimustele vastata. Räägime Optusest — tegemist on Austraalias 2. kohal asuva telekommunikatsioonifirmaga, kes pakub tugevat konkurentsi Telstrale — riikliku osalusega telkom. firmale. Optus on Singapuri firma, mis kuulub maailma ühele suurimale firmale, mis mitte ei oma suuri firmasid, vaid omab firmasid, mis omavad suuri firmasid. Reptiilid. Küsin intervjuu kommete kohta, tõden, et märkimisväärseid kombeerinevusi euroopaga ei ole.

1125 – väljun Australian Squarest, mis on ümmargune, ja saan kokku Lapsega. Ostame sushit ja läheme tagasi hostelisse.

1145 — sööme lõunat. Tõden, et võiksin sushit süüa lõpmatuseni. Eriti mulle meeldib rice bean — omletiga ümbritsetud riisi-juurviljapall. Ka toores lõhe sojakastmega on hea. Toas on ka meie laps, kes räägib, et esmaspäeval kell 2 on tal tööintervjuu samuti Põhja-Sydneys, loodab saada inseneri koha. Soovitab CV-sse mitte kirjutada viisa tüübiks Working Holiday, vaid Subclass 147.

1215 lahkume hostelist ja läheme ligidalasuvasse raamatkokku internetti. Üllatav on leida vabu pistikuid.

1530 lahkume raamatukogust, käime Colesis süüa ostmas ja naaseme hostelisse

Ülejäänud õhtu istume arvuti taga, disainin uut blogi teemat, Laps mängib ja vaatab Scrube.

Kell 23 läheme magama.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: