Allmaailm

Eelviimane tööpäev

Posted in Home Hill by fallenboy on 14. okt. 2008

14.10.2008, Home Hill, Queensland, Austraalia

Täna ütlesin farmis ära, et homme on viimane päev, olgu siis homme õhtaks tsekk välja kirjutatud. Noogutasid, mis muud neil üle jäi. Prantsuse kutid tegid sama nalja.

Täna oli jälle sama jama, kivimelonid. Tahtsin smoko ajal helistada agentuuri, kes mulle Sydneys tööd lubas, et kuidas asjadega lood on, aga kurat, aku sai tühjaks. Pean homme helistama, siis saab teada, kas sõidame Brisbanesse või Sydneysse.

Austraalias on kaks suurt bussifirmat – Grayhound ja Premiere. Ekslikult räägitakse, et bussiga reisida on kallis — Grayhound on kallis – st kallim, kui rong ja vahel ka kallim, kui lennuk, aga Premiere on odavam, kui näiteks rong. Bussiga on selles suhtes parem reisida, et iga paari tunni tagant peatutakse nn comfort stopis, milleks on tavaliselt mingi bensukas-kiirtoidurestoran, kus saab vetsus käia ja süüa osta. Miks ma seda räägin? Sest täna vaatasin, et rongiga Home Hilist Brisbanesse on 187 dollarit, aga Premieriga 160 dollarit — seega läheme bussiga. Kuigi Tilt Trainiga on tore sõita, aga ikkagi 😉

Täna töölt tulles vaatasin, et sõidame üle Kanaka oja — hoidsin hinge kinni, et äkki paneme kogematta suure pauguga kanakasse… Ja pea igal hommikul sööb tee ääres kakaduude parv 😉 Onju ilus elu!

Currently playing in iTunes: Тоска by Dima Bilan

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: