Allmaailm

Ülla ülla ;)

Posted in Home Hill by fallenboy on 13. okt. 2008

Õige — kivimelonid!

13.10.2008, Home Hill, Queensland, Austraalia

No tänane kino oli draama kanti kiskuv. Nimelt meie juhendaja, kes eile vara ära läks, tuli täna tööle kurjalt. Kõigepealt siis kärkis niisama, siis said kõik prantslased sõimata teemal, et üksapuha, kui aeglaselt me ka ei läheks, nende jaoks on ikka liiga kiire. Et kas nad tahavad seisva traktori järel korjata!? Seda kõike räägiti siis ärritunult ja kõva selge häälega. Juhendaja on 60 aastane mees, kes pidevalt tuletab meelde, et on 28 aastat korjanud kivimloneid ja teeks meile kõigile kiiruse pealt ära. No kui 28 aastat lihaseid treenida, siis ma ei kahtlegi, aga 17.50 tunnis ja 6 päevalise kogemusega ei hakka keegi sul kiiresti liigutama, vana. Daa!

Natuke aega hiljem laskis juhendaja traktori seisma jätta ja läks ühe prantuse kuti juurde ning sõimas selle läbi, et see ei korja piisavalt kiiresti. Kõik olid üllatunud, et miks nüüd see siis tuli, et kõik töötasid ju korralikult ja keegi maha ei jäänud… Müstika.

Pool tundi hiljem jäeti jälle traktor seisma ja teatati, et nüüd hakkame korjama 2 korda kiiremini. Mis meil üle jäi, kui joosta traktoriga kaasa. Kohutav. Õnneks peale paari tundi sai vana aru, et ta idioot on, vabandas prantslase ees ja korjasime taas normaalse tempoga edasi. Vat see on, kui oma probleemid põllule kaasa võtad.

Päeva lõpuni oli kõik ok, kuna hommikul oli suhteliselt pilves ja pärastlõunal oli jahtutav tuul, mis mind päeva lõpuks taas näost ära värvis…

Homme jälle sama jama. Eks näis, kuidas show välja kukub…

Kaks päeva veel, siis on suurlinna poole tee 😉

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: