Allmaailm

Ülla ülla ;)

Posted in Home Hill by fallenboy on 13. okt. 2008

Õige — kivimelonid!

13.10.2008, Home Hill, Queensland, Austraalia

No tänane kino oli draama kanti kiskuv. Nimelt meie juhendaja, kes eile vara ära läks, tuli täna tööle kurjalt. Kõigepealt siis kärkis niisama, siis said kõik prantslased sõimata teemal, et üksapuha, kui aeglaselt me ka ei läheks, nende jaoks on ikka liiga kiire. Et kas nad tahavad seisva traktori järel korjata!? Seda kõike räägiti siis ärritunult ja kõva selge häälega. Juhendaja on 60 aastane mees, kes pidevalt tuletab meelde, et on 28 aastat korjanud kivimloneid ja teeks meile kõigile kiiruse pealt ära. No kui 28 aastat lihaseid treenida, siis ma ei kahtlegi, aga 17.50 tunnis ja 6 päevalise kogemusega ei hakka keegi sul kiiresti liigutama, vana. Daa!

Natuke aega hiljem laskis juhendaja traktori seisma jätta ja läks ühe prantuse kuti juurde ning sõimas selle läbi, et see ei korja piisavalt kiiresti. Kõik olid üllatunud, et miks nüüd see siis tuli, et kõik töötasid ju korralikult ja keegi maha ei jäänud… Müstika.

Pool tundi hiljem jäeti jälle traktor seisma ja teatati, et nüüd hakkame korjama 2 korda kiiremini. Mis meil üle jäi, kui joosta traktoriga kaasa. Kohutav. Õnneks peale paari tundi sai vana aru, et ta idioot on, vabandas prantslase ees ja korjasime taas normaalse tempoga edasi. Vat see on, kui oma probleemid põllule kaasa võtad.

Päeva lõpuni oli kõik ok, kuna hommikul oli suhteliselt pilves ja pärastlõunal oli jahtutav tuul, mis mind päeva lõpuks taas näost ära värvis…

Homme jälle sama jama. Eks näis, kuidas show välja kukub…

Kaks päeva veel, siis on suurlinna poole tee 😉

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: