Allmaailm

Pühapäev kivimelonitega

Posted in Home Hill by fallenboy on 12. okt. 2008

12.10.2008, Home Hill, Queensland, Australia

Ei saanudki kapsikume korjata! Ikka same old, same old rockmelons. vähemalt nägime, kuidas 2 emu üle põllu jalutasid, agu nad just don’t care.

Aga kino oli hea!

Nimelt oli meil tööl 3 nepaali kutti, kaks vanat olijat, 1 uus. Nad olid üle elanud autoõnnetuse eemisel päeval — ühel korea tibil kaelaluu puruks jne… No ja siis see kõige uues nepaallane, uus, teatas peale tunnikest, et temal on paha olla. Tal lubati ära minna. Siis teatas kohe teine kah, et temal on kah autoõnntsest halb olla ja läks ära lausega “I thought I could do it, but I can’t,”. Siis jäi üks. Pool 12 teatas tema, et temal on halb olla ja ka tema peab lahkuma. Ja läkski. Asemele toodi 2 uut prantuse kutti, kes olid alles lennukist välja astunud – valged kingad ja puhtad riided, seljakoti küljes Air France lipakas lehvimas. Vaesekesed. Kuna meie juhendaja pidi kiiruga kusagile minema, siis traktorijuht oli ka meie juht.

Traktorijuht on muhe 35-40 aastane vana, kellele on suur paks habe ja kes vahel smoko ajal sööb apelsini — lõikab selle neljaks ja siis hammustab sisu ära ning lükkab apelsini kiud peoga habemest ära 😛

Kuna traktorijuht on tasakaalukas onu, siis terve päev oli suht lebo, jalutasime traktorile järgi jne.. uued prantuse kutid kindlasti arvasid, et tegemist on lihtsa tööga 🙂 Oh seda sinisilmsust, kui nad vaid teaks. Kui nad oleksid Klamüüdia käekäiku näinud! Klamüüdia muide ei tulnudki tagasi. Küsisin nepaallase RJ käest, et mis värk taga on, see mainis, et jah, tal polnud huvi tagasi tulla. Kahju — Home Hillis kino ei ole ja Ayri ei hakka ju kah minema… oleks vähemalt töö juures kino saanud.

Ääremärkus — ma pole näinud veel ühtegi paksu parantslast siin! Tundub, et need rahvad, kes ise kokkavad hullult, need pole eriti paksud — pilud, prantslased. Rootslased, inglased jne väga läänestnud riigid on siin… tüsedamad… Pakse eestlasi nägime me Ayris.

Täna tormas siin täitsa hullult — no tuul võtab tuurid üles, siis laseb kohe kiire hooga. Kahjuks töötasime me mullase põllu ääre ja võite arvata, kui tume ma näost välja nägin eks… Ja kuna ma kõndisin kohe traktori kõrval, siis tuli mulle ka traktori üles keerutatud jama näkku… Kui bussi läksin, et koju tulla, küsisid bussis inimesed, kas ma töötan maa all, et ma selline näen välja… Laps naeris ja tegi pilti. Nagu ta ise targem oleks välja näinud.

Homme sama jama.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: