Allmaailm

Maisi lapsed

Posted in Home Hill by fallenboy on 4. okt. 2008

04.10.2008 Home Hill, Queensland, Austraalia

Täna suutsime me jälle rahulikult hingata, sest saime jälle põllul lõõgastuda*. Nimelt me kakkusime isaseid maisitaimi emasteks — jupp maha ja valmis. Nii lihtne see ongi. Tänasest oleme me mingis Seed Factory farmis, mis aretab hübriidmaisi vms ja põllul peab iga 2 vao isaste (õisikuga) taimede kohta olema 6 emaste (isane, millel on õisik ära tõmmatud) vagu. Kuna kõik õisikud ei ole veel valmis, siis kõikidel me ära kakkuda ei saanud vel, vaid umbes 3% taimedelt. Mida rohkem suve poole, seda rohkem õisikuid tuleb ja seda rohkem me tööd saame. Arvati, et paariks nädalaks on 6 tunnised tööpäevad garanteeritud. Tunnitasu on hea — 17.50.

Ja juba kakutud taimele uut õisikut enam ei tule.

Tere Timur! Kas sa tead, et sul on Jimmy nimeline kaksikvend? Väga sinuga sarnane, samat masti mees 😉 Me Lapsega töötame koos temaga. Jimmy on prantslane.

Currently playing in iTunes: Good Girl Gone Bad by Rihanna

Ma vist juba mainisin, et meie all on mingi pubi vms? Eile oli reede ja vist karaokeõhtu, seega pidin ma… muusikat ja laulmise moodi asja kuulama kella 1-ni, siis panid nad pillid kotti ja läksid laiali. Ja mina sain endalt klapid peast ära võtta ja kergemalt võtta väheke. Täna on laupäev… ma loodan, et neil külalisesinejaks Rammsteini ei tule…

**********
Austraalia tööhostelides levivad kõlakad, et eestlased on head töölised. Ime et meil vastuvõttus hambaid ei vaadata. Aitäh kallid orjameelsed! Isegi puhata te ei lase! Vat lasen selle kuulduse põhja, mis siis???

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: