Allmaailm

Maisi lapsed

Posted in Home Hill by fallenboy on 4. okt. 2008

04.10.2008 Home Hill, Queensland, Austraalia

Täna suutsime me jälle rahulikult hingata, sest saime jälle põllul lõõgastuda*. Nimelt me kakkusime isaseid maisitaimi emasteks — jupp maha ja valmis. Nii lihtne see ongi. Tänasest oleme me mingis Seed Factory farmis, mis aretab hübriidmaisi vms ja põllul peab iga 2 vao isaste (õisikuga) taimede kohta olema 6 emaste (isane, millel on õisik ära tõmmatud) vagu. Kuna kõik õisikud ei ole veel valmis, siis kõikidel me ära kakkuda ei saanud vel, vaid umbes 3% taimedelt. Mida rohkem suve poole, seda rohkem õisikuid tuleb ja seda rohkem me tööd saame. Arvati, et paariks nädalaks on 6 tunnised tööpäevad garanteeritud. Tunnitasu on hea — 17.50.

Ja juba kakutud taimele uut õisikut enam ei tule.

Tere Timur! Kas sa tead, et sul on Jimmy nimeline kaksikvend? Väga sinuga sarnane, samat masti mees 😉 Me Lapsega töötame koos temaga. Jimmy on prantslane.

Currently playing in iTunes: Good Girl Gone Bad by Rihanna

Ma vist juba mainisin, et meie all on mingi pubi vms? Eile oli reede ja vist karaokeõhtu, seega pidin ma… muusikat ja laulmise moodi asja kuulama kella 1-ni, siis panid nad pillid kotti ja läksid laiali. Ja mina sain endalt klapid peast ära võtta ja kergemalt võtta väheke. Täna on laupäev… ma loodan, et neil külalisesinejaks Rammsteini ei tule…

**********
Austraalia tööhostelides levivad kõlakad, et eestlased on head töölised. Ime et meil vastuvõttus hambaid ei vaadata. Aitäh kallid orjameelsed! Isegi puhata te ei lase! Vat lasen selle kuulduse põhja, mis siis???

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: