Allmaailm

Home Hill

Posted in Home Hill by fallenboy on 3. okt. 2008

03.10.2008 Home Hill, Queensland, Australia

Nii. Oleme siis nüüd Home Hillis. Grayhoundiga 20 minutit ja 20 dollarit! 11 kilomeetrit! See on röövimine!

Kuna meie toas olevat eile öösel laamendatud ja mingeid asju mööda seina laiali loobitud (Jumal hoidku sita eest), siis võeti meie käest 50 dollarit tagatisraha lisaks 115 dollarilisele üürile. Mainimatagi selge, et viimase nädala sündmustevaesuse tõttu on meil raha kriitiliselt otsakorral, rahakott on punane. Aga ei valuta.

Homme juba töötame — nagu hosteli premehest aru saada võis, korjame lilli välja maisist, või maisi välja lillest — igatahes pidi töö olema lihtne ja kui normaalselt pikk päev kah — siis ju väga lahe.

Meie toakaaslasteks on 3 prantsuse kutti (käivad siin kolmekesi, aga mitu reaalselt siia magama jääb, ma ei tea), kellega me juba pokkerit mängisime. Väga lahe – istud rõdul, sinu alt sõidavad läbi autod, taamal tuhiseb lehmi täis rong ja sina taod pokkerit. Väga armas. Hostel ise on praeguseks hetkeks küll lahedaim, kus ma olen olnud — lugu ei olegi niiväga tubades — pisike tuba, mis on 3 voodit täis topitud, lisaks veel pisike külmik ja kraanikauss nurgas, kuivõrd maja arhidektuuriliselt — asume me baari peal, igal toal on oma sissekäik rõdult ja rõdult avaneb vaade tänavale. Meie vastas üle tee on kindlalt kõige ilusam maja ja iluaed, mida Austraalia on meile preaguseks hetkel suutnud näidata. Muidugi minu arvates on ilusa aiaga ilus maja litsimaja, see oleks lihtsalt nii lahe, aga mine sa tea, Austraalia on meile ennegi üllatusi teinud.

Home Hill ise on paar korda (kaardilt vaadates umbes 1,5 korda) väisem, kui Ayr — paar toidupoodi, paar pubi, mõni pudi-padi pood ja see on ka kõik. Aga linnake ise on roheline ja suhtelist lahe — mulle meeldib. Mitte küll nii palju, et siia elama jääda.

Currently playing in iTunes: Sexy by TQ

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: