Allmaailm

Ayr

Posted in Ayr by fallenboy on 26. sept. 2008

Currently playing in iTunes: Something Else by Marques Houston

26. september 2008, Ayr, Queensland, Australia

Kohal.

Hostel, Delta Backpackers, on kindlasti parem, kui oli Bundabergis Workers and Divers — korralikud voodid, suuremad ruumid. Paha on see, et tööle ja tagasi tassitakse sind 7 dollari eest päevas. See on 35-50 dollarit lisaks iga nädal. Muidu on siin 119 dollarit üür nädalas. Ja muidugi pean ma jälle üleval olema naris. Krt! Ja elame 12 inimese toas, aga inimesi hetkel toas 7.

Viimastel päevadel on siin sadanud, seega tööd hetkel eriti ei ole. Küll aga on täna ilus kuum ilm — isegi viludas on õite lämmi. Pakun silma järgi nii 30-32 kraadi. Aga õnneks on igas toas õhukonditsioneer, seega peab olema valvas, et haigeks ei jää.

Paha lugu on netiga — (tasuta) wirelessi siin vist ei ole, aga eks näis — kui reception uuesti lahti tehakse, siis lähen uurin lähemalt.

Linnale on juba tiir peale tehtud, üles otsitud kino ja Coles, Woolworth, netipaigad. Ja hostelis kohtasime grupi eestlasi — silma järgi oli neid 5-6 inimest, äsja Cairnsi maandunud Singapurist ja tulid siia tööd otsima. Kollanokad, aitasime neid veidi. Kuulu järgi peaks eestlasi siin veel olema — 4 vist, sest 12 eestlast peaks siin kokku olema. Ega eriti ei tahaks suhelda küll…

Receptionis räägiti 6 eesti poisist, kes lahkusid eile — no kes need kuus eesti poissi siis on, kellest kõik räägivad?! Tule taevas appi! Receptionis töötav vene kutt (esimene venelane, keda siin mandril olen kõnetanud, sain Sdrastvyi! öelda) teadis, et 6 kutti olid töötanud terve eelmise aasta ja nüüd reisivad ringi. Smart.

Vaadates siin voldikustendi, ei imponeeri midagi — kõik kutsuvad enda saarele sukelduma, snorkeldama ja niisama ujuma, aga… Been there, done that… Whitsundaysil on plaan ära käia Ayri eral, aga ega muud vist olegi — võimalik, et mõni saareke, et vaadata, kas siin põhjas on ka värvilisemad kalad. Ja siis Fiji!

Fijile tahaks jõuda novembris või detsembris, selleks oleks vaja kokku saada 1500 dollarit vähemalt, siis elab jõudsalt ära. Ei tohiks raske olla, kui tööd saab. Lisaks pean ma veel Lapsele raha maksma, Bundabergi erast jäänukid ja Eestisse SEEBile kandma. No worries!

Sõrmed, varbad sõlme, et ma normaalse töö saan!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: