Allmaailm

Upsi, upsi, upsi!

Posted in Bundaberg by fallenboy on 12. sept. 2008

Reede, 12. september 2008, Bundaberg, Queensland, Austraalia

MarsEditi trial periood sai täitsa läbi, seega me ei pääsenud blogi kirjutama, täna siis läksin netti ja ostsin endale litsentsi. Hea programm on, miks mitte maksta selle eest tegijatele 29.25 USD — see mul ju vähem kui 2 tunni palk 😉

Mis juhtunud on? Same shit, different days. Töötan ikka MRB-s, hommikul korjan magusat kartulit, lõuna paiku pakin seda ja enne tööpäeva lõppu istutan uusi maguskartula taimi — torkan väädid mulda. Kõik on tore ja lilleline, kui vaid inimesed tihedamini vahetuksid — meie grupp on farmi inimestele juba nii tuttavaks saanud, et kogu jutt keerleb selle ümber, kes kellega käib, kes kellega öösel pidutses, magas jne. Ja see on nii tüütav. Alguses oli ju tore, et nad pisikest iiri kutti, kelle nimi on Paul, Pauliinaks kutsuvad, sest see nii aeglane on, aga nüüd on see juba tobe.

Täna nägin ma, kuidas mees sõitis jalgrattaga, pakiraami peale oli pandud plaat, mille peal seisis koer… Rootsi tüduk kommenteeris: “He got tired of running behind the bike” — loogish ju.

Täna nägin ma ka ussi, kes oli leidnud oma õnnetu lõpu kartulivõtumasina vahel… vaeseke.. oli teine küll mürgine Brown snake, aga ei piisa vahel sellest — ka kõige tigedamad peavad vahel alla vanduma.

Homme vahetan milegi pärast farmi — ei teagi miks. Lähen Joyce nimelisse farmi, kus hakkan istutama maguskartuli taimi, lepinguliselt 😦 See on paha – 5 tunniga tegid tegijad täna 30-90 dollarit, mis on natsa… vähe. Eks homme näis. Matilde on kah seal farmis nüüd. IRW.

Ja kuidas teil läinud on?

Currently playing in iTunes: O by Omarion

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: