Allmaailm

Upsi, upsi, upsi!

Posted in Bundaberg by fallenboy on 12. sept. 2008

Reede, 12. september 2008, Bundaberg, Queensland, Austraalia

MarsEditi trial periood sai täitsa läbi, seega me ei pääsenud blogi kirjutama, täna siis läksin netti ja ostsin endale litsentsi. Hea programm on, miks mitte maksta selle eest tegijatele 29.25 USD — see mul ju vähem kui 2 tunni palk 😉

Mis juhtunud on? Same shit, different days. Töötan ikka MRB-s, hommikul korjan magusat kartulit, lõuna paiku pakin seda ja enne tööpäeva lõppu istutan uusi maguskartula taimi — torkan väädid mulda. Kõik on tore ja lilleline, kui vaid inimesed tihedamini vahetuksid — meie grupp on farmi inimestele juba nii tuttavaks saanud, et kogu jutt keerleb selle ümber, kes kellega käib, kes kellega öösel pidutses, magas jne. Ja see on nii tüütav. Alguses oli ju tore, et nad pisikest iiri kutti, kelle nimi on Paul, Pauliinaks kutsuvad, sest see nii aeglane on, aga nüüd on see juba tobe.

Täna nägin ma, kuidas mees sõitis jalgrattaga, pakiraami peale oli pandud plaat, mille peal seisis koer… Rootsi tüduk kommenteeris: “He got tired of running behind the bike” — loogish ju.

Täna nägin ma ka ussi, kes oli leidnud oma õnnetu lõpu kartulivõtumasina vahel… vaeseke.. oli teine küll mürgine Brown snake, aga ei piisa vahel sellest — ka kõige tigedamad peavad vahel alla vanduma.

Homme vahetan milegi pärast farmi — ei teagi miks. Lähen Joyce nimelisse farmi, kus hakkan istutama maguskartuli taimi, lepinguliselt 😦 See on paha – 5 tunniga tegid tegijad täna 30-90 dollarit, mis on natsa… vähe. Eks homme näis. Matilde on kah seal farmis nüüd. IRW.

Ja kuidas teil läinud on?

Currently playing in iTunes: O by Omarion

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: