Allmaailm

Kolmas nädalavahetus Bundabergis

Posted in Bundaberg by fallenboy on 31. aug. 2008

Bundabergi nimetatakse ka The Rum Cityks.

29.08.2008 õhtu + 30, 31.08.2008 The Rum City, Queensland, Australia

Käisime ära Bundabergi ööklubis.. hkhm. See on Central hotellile kuuluv klubi… Nimeks on Central… Algus oli nn “so-so”, R&B hitid läbi aegade, Bundabergi tume rumm koolaga ja inimesi polnud — ideaalilähedane ju! Aga siis tuli lavale kohalik DJ, kes tegi laval alguses VÄGA imelikke tantsuliigutusi arvasin esti, et hakkab tantsima, aga jah… Mängis punki ja Hard Rocki.. Kusagilt ilmusid välja purjus bundabergi noored — enamasti piimahabemega poisid, tüdrukuid-naisi oli väga vähe… No ja need kohalikud… no nendega ma ei kipuks pidutsema, niiet lükkasin selja sirgu ja tulin tulema. Minu kallis kodus (H5 toa voodi E) oli öörahu, nii ma siis vaikselt läksin magama ja üritasin trauma unustada. Muide, keda huvitab, siis sellel .. nn klubil on ka myspaces-s leht — the celly või siis lihtsalt celly, ei mäleta ja ei kipu kontrollima kah.

Laupäeva-pühapäev vaba, pesime pesu ja valutasime küüsi, jalgu ja käsi ning nii see nädalavahetus läks.. Siin pesumajades sellised pesumasinad, mida saab poole peal lahti võtta ja vaadata, mis sel sees siis toimub 😉 Ja kontrollima peab, sest masin peseb 25 minutit, minu valged riided ei ole elas nii mustad / pekilised olnud, kui siin — see masin ei pese ju! Ja viga ei ole masinas — siinsed masinad ongi nii tehtud, et pesevad poolkõvalt!

Pesumajas oli 5 aasia poissi, kellel oli kõigil õnnetu lapsepõlv — olid kõik õnnetul kombel vastu seina jooksud — näod nii lömmis… hirmus vaadata. Muidugi enamikel asiaatidel on lai ja lame nägu. Ja need paksud ümmargused musta raamiga prillid… Kindlasti on nad matemaatikas ja teadustes tugevad, ma üldse ei kahtlegi.

Currently playing in iTunes: Science Of Love by Donna Summer (selles loos on lahe “I’m runnin, I’m runnin..” koht — lahe meloodia)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: