Allmaailm

Sinine esmaspäev

Posted in Bundaberg by fallenboy on 18. aug. 2008

18.0.2008 Bundaberg, QLD, OZ

Ei ole miskit uut siin sinise taeva all. Samasugune megailus päikesetõus, töö põllul, shopingutuur ja vappekülm hostelis. Same shit different day. Isegi brigadirid ei käi enam meil järel ja ei korja meie poolt märkamata jäänud tsukiinisid… Sest me oleme juba nii prohvid.

Täna siiski oli väike muutud — sadas vihma… Mida siin eriti tihti ei juhtu 🙂 Ja ma sain lõpuks kõik fotod üles — uus jama — mingi koduka viga, ühtegi uut galeriid ei näita, ütleb, et internal error. Saatke kanatust.

Tähelepanekud:

• 10 viilu sulajuustu maksab 2.35, 20 viilu aga 2.85. Seda siis Coles’
• Kui keegi meie toast paneb paksult riidesse – mütsi, salli, jope, sokid, siis teised tõmbavad arvutid vaiksemaks ja ei kolista enam nii väga — toakaaslane läheb magama.
• Kui Sa möödud kelleski köögist, siis väärib see Sinu ees vabandamist. Kui sa tahad süüa söögilaua taga, aga sakslased mängivad seal (Poola peale) kaarte, siis see ei ole.
• jutustus ilusast austraallasest on absolutne müüt — täna kaubanduskeskuses aega parajaks tehes tõdesin, et kõik minu ümber on daunid — vähemalt nii nad välja paistsid. Ainukesed, kes selle vitsaga ei saa, on asiaadid.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: