Allmaailm

Sinine esmaspäev

Posted in Bundaberg by fallenboy on 18. aug. 2008

18.0.2008 Bundaberg, QLD, OZ

Ei ole miskit uut siin sinise taeva all. Samasugune megailus päikesetõus, töö põllul, shopingutuur ja vappekülm hostelis. Same shit different day. Isegi brigadirid ei käi enam meil järel ja ei korja meie poolt märkamata jäänud tsukiinisid… Sest me oleme juba nii prohvid.

Täna siiski oli väike muutud — sadas vihma… Mida siin eriti tihti ei juhtu 🙂 Ja ma sain lõpuks kõik fotod üles — uus jama — mingi koduka viga, ühtegi uut galeriid ei näita, ütleb, et internal error. Saatke kanatust.

Tähelepanekud:

• 10 viilu sulajuustu maksab 2.35, 20 viilu aga 2.85. Seda siis Coles’
• Kui keegi meie toast paneb paksult riidesse – mütsi, salli, jope, sokid, siis teised tõmbavad arvutid vaiksemaks ja ei kolista enam nii väga — toakaaslane läheb magama.
• Kui Sa möödud kelleski köögist, siis väärib see Sinu ees vabandamist. Kui sa tahad süüa söögilaua taga, aga sakslased mängivad seal (Poola peale) kaarte, siis see ei ole.
• jutustus ilusast austraallasest on absolutne müüt — täna kaubanduskeskuses aega parajaks tehes tõdesin, et kõik minu ümber on daunid — vähemalt nii nad välja paistsid. Ainukesed, kes selle vitsaga ei saa, on asiaadid.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: