Allmaailm

Pühapäev vanglas

Posted in Bundaberg by fallenboy on 17. aug. 2008

17.08.2008 Bundaberg, QLD, OZ

Täna oli Cole kinni! Ja koos sellega terve kaubanduskeskus! Väga imelik. Seega pidime vett ja leiba ostma Grazy Clarkist, kust leidsime Riia sprotid! $2.60! Ja avastasime reisibüroo akna pealt reklaami, kus oli ära mainitud Estonia. Ja kaartidel on siin igale poole järjekindlalt kirjutatud Estonia (EETSI).

Täna oli pesupäev, kolme dollari eest sai masinatäie pesu pesta, lisaks 50 senti pool tassi pesupulbrit. Riided läksid küll puhtaks, aga imelik lõhn on küljes. Ja mu pisike must T-särk korjas kõik udemed ja karvad pesumasinast enda külge — tubli!

Eile oli siin kohalikus ööklubis ikka üks koledmat sorti vägev pidu — nii vägev, et prantslased ööd siin ei veetnud — kui ma kella 9 paiku tõusin, siis Mess tatsas alles peoriietega ringi ja säras, et sai tantsida, juua ja tüdrukut. Jeppi. Tema all olev prantsuse tibi Floreans vms jõudis koju alles lõuna paiku. Ma arvan, et neil läks õnneks, said ehk otsa peale. Prantslased on siin üldse suured organiseerjad — vaevalt peolt kodus, kui juba organiseerisid pargis grilli ja kutsusid meid kah. Kui me ütlesime, et me oleme taimetoitlased, kutsusid nad meid vaatama, kuidas nemad söövad. Väga armas neist.

Kell on kolm alles ja ma ei tea kohe, mida teha… igav igav igav. Tahaks arvuti täitsa täis laadida ja siis parki minna netti, eestis ju hakkab hommikut looma, aga ilma arvutita on siin nii kuradi igav! Mul pole vist 10 aasta jooksul nii igav olnud, kui praegu! Oleks nett, siis ehk oleks põnevam, aga ei ole ju…

Laura käis eile snorkeldamas ja Suurt Korallrahu vaatamas — külm pidavat olema. Seega vist ei ol praegu mõttet puhkusele minna.. teha tööd, koguda raha ja oodata armastust ning siis põrutada puhkusele mõnele saarele, olgu see siis Whitsunday või Fiji. Selleks ajaks on siin ehk soojemaks läinud.

Täpselt nädala pärast on meil siin viimane päev — läheme ära Bowenisse — seal on paar kraadi soojem (keskmine päevane temperatuur 22-23 kraadi, öösel 15 kraadi (siin 6 kraadi) ja kui midagi muud teha pole, siis saab rannas jalutada ja delfiine kividega loopida. Muide, kes tahab teada, milline Bowen on, vaadaku filmi Australia, mis varsti hakkab kinodes linastuma — see pidavat seal tehtud olema. Nicole Kidman 🙂 Boweni juures on ka Whitsunday Islands a.k.a. Australian Fiji. Ja kusagil seal kandis on ka Ayr, kus pidavat farmis teenima 300-500 dollarit päevas, kui oled piisavalt tugev (seal vajatakse käsi, mis loobivad kõrvitsaid ja meloneid). Kas watermelon on eesti keeli arbuus? Mul vitamiinipuudus, seega peaks minema neid korjama, viskaks mõne kogemata vastu seina tükkideks, saaks vitamiinivaru kätte… Siin poest ostes maksab arbuus hingehinda, kena kopika — kilo mingi dollarit kolm-neli.

Ja homme lahkub Laura Brisbanesse, kust lendab Cairnsi ja siis vist Sydneysse ja sealt vihmasesse, halli ja depresiivsesse Eestisse. Juba mõte sellest kohast on vastik! 😉 On siin, mis siin on, aga sinna küll ei taha. Mitte veel vähemasti. Kui üldse. Paar nädalat tagasi ikka mõtlesin, et kui tagasi lähen, siis teen seda ja lähen sinna jne… Nüüd aga liigub mõte teises suunas 😉

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: