Allmaailm

Rongis

Posted in Austraalia by fallenboy on 11. aug. 2008

Rong see sõitis tsuhh tsuhh tuhh

11.08.2008, Landsborough, Nambour, Cooroy (liikuv asukoht, olen ikkagi rongis eksole)

Lahkusimegi täna Caboolturest, rong Bundysse (Bundaberg) lahkus kell 11:45, kohale peaksime jõdma ligikaudu kell pool 4 vist… Lõpuks siis näeme natuke ka loodust, kuna me ei sõida öösel. Caboolturest paistsid väga lahedad mäed, mida me pidime minema vaatama, nüüd tuli välja, et need mäed asuvad ca 30 kilomeetrit eemal, me sõitsime siit nüüd mööda… no vaadata oleks olnud tegelt küll — mägi, mis seisab keset tastast maad, läheb peaaegu 90 kraadise nurga all üles, jalamil on natuke metsa ja mäe kõrgus on vast mingi 200 meetrit. Ma oleks teinud pilti, aga ma polnud kindel, et pensionär, kes mu kõrval istub, oleks üle elanud fotosessiooni.

Rong ise on igavesti vahva, ekraanid näitavad vaheldumisi maakaarti suurelt ja väiksemalt, et me ikka teaksime, kuhu meid viiakse. Lisaks veel näidatakse pilti kaamerast, mis on paigaldatud rongi ette – no et süda pahaks ei läheks, kui küljeaknast ainult välja vaatama peaks. Ja siis käib veel mingi film, milles mängib seesama tips, kes Felicitys — tundub täitsa lahe film, kui seda vaid vaadata saaks — ca pool tundi sai vaadata, siis näidati mingit turvalisuse värki, siis kaarti jne.. Oijah. Nagu ma aru saan siis see rong võtab välja 160 km/h, aga sellise kiirusega liigub ta vaid väga vähestes kohtades.. keskmine on ikka 80-90km/h.

Nüüd jõudsime Cooroyse — ilus koht. Nii arvavad kindlasti ka kõik vanurid, kes siin golfi mängivad.

Suure kiirustamisega unustasime Caboolturesse maha kõik enda kogutud söögimaterjali — või, juustu, kuivained ja piimad värgid-särgid. Ja märja pesu võtsin ja panin poekotti, ehk saab kusagile kuivama panna, kui kusagile kohale jõuame 😛

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: