Allmaailm

Ma vabandan

Posted in Caboolture by fallenboy on 10. aug. 2008

No andke andeks, tõesti.

10.08.2008 Caboolture, Queensland, Australia

Eile oli üks meeletut kiire päev — Morrayfieldi kaubanduskekus, raamatukogu esine garaaziuks, kohalik alkoholipood ja Club Caboolture (IRW).

Eile, kui kõik teised läksid tööle, läksime meie endale uusi töökohti otsima netti, aga kuna päike paistis hirmsasti silma, muutsime plaane ja läksime Morrayfieldi kaubanduskeskusesse Laurale välist kõvaketast ostma. Seal olles pidime minema vaatama ka Hancocki, aga kuna enamikul huvi puudus, jäi nimekaimu viimane vägitegu nägemata — loodan, et ma milleski suurest ilma ei jäänud.

Tagasi tulles oli päike juba kahvatum ja kannatas täitsa ekraani vaadata — kohti, kuhu (tööle) minna on tohhuija i bolze, aga keegi ei garanteeri kohest töölesaamist jne… Üks koht, kuhu me võiks minna on Bowen, sealne hostel ütles, et jah, nad garanteerivad töö 2-3, maks 7 päeva jooksul. Aga Bowenisse minek maksab ca 190 dollarit, mul on vist mingi 160, niiet see jääb ära. Juut helistas eile ja ütles, et kell 1 täna võtab meid peale ja viib farmidesse. Kui seal on palk ok, siis ma igatahes jään siia, seda enam, et vastikud koreakad on läinud, nagu aru sain siis Cairne banaane korjama (20 dollarit tunnis) — ilusat elu neile! Siia jäid normaalsed koreakad, jaapani tsikk, inglise kutt ja tibi ning rootslane. Hommikul tuli juurde Taivani pliks. Kunagisest 22 inimesest on väga vähe alles, WC, köök ja vannituba on nüüd peaaegu alati kättesaadavad! Milline luksus!

Eile siis tähistasime meie võib-olla homme toimuvat lahkumist ja ostsime rummi ja kokat (700 ml rumm 29 dollarit, see kõige odavam). Pole siin vist veegi veel nii purjus olnud. Olime lausa nii purjus, et läksime külastasime Club Caboolturet. IRW. Aastaid tagasi külastatud Viljandi Kultuurimajas toimunud vanurite rahvatantsupidu ja ansambel Lustipilli esinemine oli kordades lahedam! Ühesõnaga on siis siin nii, et reedel peaks olema kusagil spordiklubis(!) noorte peo moodi asi (tants, joomine, narkootikumid, kaitseta seks) ja laupäeval Club Cabooltures vanurite pidu, mis tähendab seda, et Live DJ asub plaate keerutama (pigem liigutama) kell 8 … päeval ja kogu üritus on suunatud vanuritele. Meie jõudsime eile kluppi kell 10 ja ma julge pakkuda, et keskmine vanus tõusis hoobilt 50 aastat. Ühesõnaga on siin ööeluga tugevad vajakajäämised.

Tervitused saadaksin välja Caboolture Club uksehoidjale — madam Robynile — me võisime olla küll purjus eile, aga see ei tähenda automaatselt, et me idioodid oleks! (“YOU … NEED … TO … TURN … L E F T!”).

Meil on siin üks korea kutt, kes suhteliselt alguses jättis gei mulje — ei ole ju normaalne, et üks mehine mees vaatab armastusdraamat, silm vesine ja telefoni küljes on Minnie. Nagu… eksole. Ja tema siis eile natuke avas ennast ja pakkus välja, et kui me ei läheks ikkagi ära, siis järgmine reede-laupäev võiks minna Brisbanesse gayklubisse, et tema on seal käinud (hkhm) ja seal pidavat AUSSIE kutid juurde astuma ja jooki pakkuma. Tema arvates on see niiiii naljakas. Minu arvates on see lihtsalt enesepettus.

Täna hommikul saabus Sydneysse Madis (Stever — tihha, sljuha!!), kes tuleb nädala pärast Brisbane.

Currently playing in iTunes: R&B Junkie by Janet Jackson

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: