Allmaailm

Suur ehmatus

Posted in Caboolture by fallenboy on 2. aug. 2008

02.08.2008 Caboolture, QLD, OZ

Kui mu sulgurlihas oleks välja veninud, oleks ma ennast täis sittunud. Tõsijutt! Kuna ma jampsisin siin arvutiga, muutsin failide õigusi ja värki — no mida need inimesed ikka suure igavusega teevad eksole… ja tulemus oli see, et arvuti ei läinud enam käima 😀 IRW. Proovisin igast asendist, küll hea ja halvaga ning olin juba valmis reinstalli tegema, kuniks ühes asendis sain ära tehtud ja nüüd kõik asjad ilusasti korras ja tagasi, niiet Halleluuja!

Updeiti kah.

Täna pidime minema Brisbie Islandile, mis on siit natuke eemal, aga kuna me jäime bussist mõõdukalt maha, läksime Morrayfieldi kaubanduskeskusesse (Viru pojad ikkagi ju) ja vaatasime Batmani ära… Japp, nad lõikasidki Jokkeri surmatseeni välja. Film ise on nagu laine — üle ja alla… niii kohe mitu korda. Algus on kohutavalt jama ja pikk… 4/10.

Eile õhta trimpasime natuke alkoholi siin teiste tegelastega ja arvasime, et võiks teha sellise toreda filmi nagu Scary Moomies — siin on muumiteema kõva — Nikolas joonistas Muumid ajalehe äärele ja jaapani tsika piiksus vaimustusest (ta on Nikolasest sisse võetud, tunded vastastikused) ja äratundmisest (Jaapanlased ju tegid selle õige muumide multika).. Niiet jah. Koreakad ei saa aru, mis või kes on Muumid ja küsivad kogu aeg, kas me teame, kes on “dlho dgds äa” või “goejspoqmü”, aga me ei tea ju! Niiiiuuu.. nad tunnevad ennast muust maailmast eemale jäetuna.. No küll on kole lugu.

Kohustuslik koreakate lõik — eile tõstsin demonstratiivselt nende mustad nõud kraanikausist välja ja panin kraanikausi kapi äärele. Täna nad neid ära ei pesnud, küll aga jätsid uued nõud kraanikaussi. Polnud hullu — tõstin need kah nende pesemata nõude kõrvale… Ärgu tulgu siin jama ajama, et need pole nende nõud — keegi meist ei vaarita siin päevast päeva riisi ja nuudleid eksole.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: