Allmaailm

Starry, starry night…

Posted in Caboolture by fallenboy on 25. juuli 2008

25.07.2008, Caboolture

Tere hommikust!

Kõigepealt tahaks ma teid raisku sõimata — tra kas te tõesti olete nii imbetsillid, et aru ei saa, et meil on ajavahe! Kui te helistate oma arust õigel ajal eesti aja järgi, siis on meil öö! Ja kuna me ei ela siin üksinda, eksole, siis teie fucking telefonikõne tähendab seda, et te ajate keset ööd üles vähemalt 6 inimest. Naerate ameeriklasi, aga ise olete samasugused imbetsillid! Meil on Eestiga 7 tunnine ajavahe, seega kui teie helistate kell 8 õhtul, on meil 8+7=15 = 15-12=3. Kell 3 öösel! Just selline asi juhtus täna öösel! Vaevalt, et mina ainus olin, kes üles ärkas selle kõne peale. No ma ei saa aru, kas te tõesti ei suuda mõelda!?

Lisaks sellele kukkus korea tibi ööel voodist välja, nina vesine nagu maasikal ja kiljus nagu pilu. Ah jah, ta ju ongi… Hommikul oli vähemalt tore tema üle natuke irvitada. Jumal tänatud, et ta ei maga nari teisel korrusel, siis oleks pea lõhki olnud nagu paberikott ja terve maa verd täis, katsu siis magada nii, eksole… Jumal jumal.

Täna on vaba päev, seega me läheme Brisbanesse, teised lähevad poodlema, ma lähen maili kontrollima ja postitusi üles laskma.

Ja jätke siis meelde: kui teil on õhtu, on meil öö, kui teil on päev, on meil õhtu, kui teil on hommik, on meil päev ja kui teil on öö, on meil hommik. Ei ole nii raske ju!?

Ja oi kui keegi peaks veel valel ajal helistama — oi oi…

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: