Allmaailm

Starry, starry night…

Posted in Caboolture by fallenboy on 25. juuli 2008

25.07.2008, Caboolture

Tere hommikust!

Kõigepealt tahaks ma teid raisku sõimata — tra kas te tõesti olete nii imbetsillid, et aru ei saa, et meil on ajavahe! Kui te helistate oma arust õigel ajal eesti aja järgi, siis on meil öö! Ja kuna me ei ela siin üksinda, eksole, siis teie fucking telefonikõne tähendab seda, et te ajate keset ööd üles vähemalt 6 inimest. Naerate ameeriklasi, aga ise olete samasugused imbetsillid! Meil on Eestiga 7 tunnine ajavahe, seega kui teie helistate kell 8 õhtul, on meil 8+7=15 = 15-12=3. Kell 3 öösel! Just selline asi juhtus täna öösel! Vaevalt, et mina ainus olin, kes üles ärkas selle kõne peale. No ma ei saa aru, kas te tõesti ei suuda mõelda!?

Lisaks sellele kukkus korea tibi ööel voodist välja, nina vesine nagu maasikal ja kiljus nagu pilu. Ah jah, ta ju ongi… Hommikul oli vähemalt tore tema üle natuke irvitada. Jumal tänatud, et ta ei maga nari teisel korrusel, siis oleks pea lõhki olnud nagu paberikott ja terve maa verd täis, katsu siis magada nii, eksole… Jumal jumal.

Täna on vaba päev, seega me läheme Brisbanesse, teised lähevad poodlema, ma lähen maili kontrollima ja postitusi üles laskma.

Ja jätke siis meelde: kui teil on õhtu, on meil öö, kui teil on päev, on meil õhtu, kui teil on hommik, on meil päev ja kui teil on öö, on meil hommik. Ei ole nii raske ju!?

Ja oi kui keegi peaks veel valel ajal helistama — oi oi…

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: