Allmaailm

nett maas

Posted in Sydney by fallenboy on 8. juuli 2008

upsi upsi upsi. eile õhtu sain netti, täna enam ära ei konnekti. kuna hetkel siin kedagi pole, siis ma ei tea, kas viga minul või mitte. Admin soovitas minna raamatukokku, seal pidi olema tasuta internet, lähen vaatan pärast üle.

Käisin vaatasin kohalikud vaatamisväärsuses kah üle — sadamasilla ja ooperiteatri. Üritan pettumust varjata. Esimene mõte, mis ooperiteatrit nähes tekkis oli: ohoo, meie linnahall, millele on ehitatud 80 stiilis valged tornid. Ma ei tea miks, aga nii see on..

Raha pean välja võtma, sest kaarte nad eriti ei armasta siin, kui mingis suuremas kohas käia, siis ehk jah, aga muidu neile seevärk eriti ei istu. Tahtsin juua osta, aga kuna kaasas oli vaid kaart, siis pidin lisaks joogile ostma ka võileiva ja kaks shokolaadi, sest nad tahtsid, et arve oleks üle 1o dollari, kui kaardiga maksan. IRW.

Hyde Park on täista ok ja jooksjaid on siin ikka meeletult, siblivad nagu sipelgad 🙂 Tänavatel hüppavad ringi kollasejalgsed hakid, kes teevad varese ja kassi ristsugutise häält.

Ma pole siin veel olnud 24 tundi, seega ma midagi mingit kardinaalset seisukohta võtta veel ei saa, kas mull meeldib või mitte 🙂

Eile õhtu rääkisin netis kohalikuga, kes ei varjanud oma põlglikku suhtumist Kings Crossi (selles kohas ma peatun) suhtes, ütles, et see on väga hale koht. Siin kusagil on ka Oxford St., lähen vaatan pärast selle kah üle. Kes ei tea, siis Oxford street on kuulus vabameelsete ja prostide kant 😀

Nägin ära ka kolmanda toakaaslase — nime ei mäleta, aga ta on Londoni kuti sõber. Kui ütlesin, et eestlane olen, mõtles ta natuke ja ütles inglasele omaselt: “Tolin, ruuoait?”.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: