Allmaailm

Kohal. Teretulemast uude algusesse!

Posted in Sydney by fallenboy on 7. juuli 2008

Ehmatusega.

No nagu .. WTF!
Mu uus pass on katkine – st passi number, mis on passil kirjas ja number, mis on elektrooniliselt talletatud, on erinevad — passil on kirjas B, elektrooniliselt aga 0. Lähen mina siis tähtsa näoga piirile ennast arvele võtma, kui minult küsitakse, mille alusel ma riiki sisenen. Kõik muidugi jube sõbralikud, paluvad oodata, pakuvad istet, turvamees küsib mis tööd ma teen ja kas mul sõpru on ja kui kauaks ma jään… Mõtlen, et midagi on väga kahtlast. Immigrasioonitädi palub oodata et ta rescannib mu passi, sest nad ei näe mulle antud viisat… Mõtlen, et jama on seotud minu nimes oleva täpitähega, ütlen, et mu nimi on viisal teisiti kirjas. Selles polevat probleemi, passi lihtsalt ei leita. Tädi kaob ära ja palub oodata… läheb 2 minutit mööda, tuleb naerusui tagasi ja ütleb, et mul elektrooniliselt salvestatud vale number, et mul on kehtiv viisa jne… räägib veel igasuguseid asju, et kleebist ei ole vaja passi, kui keegi tunneb huvi, siis näidaku ma vaid väljaprinditud viisa kinnitust ja kõik teed mu ees on Austraalias valla. Juhuu.

Tegin endale ka kohe moblanumbri, kui keegi tahab palavaid suudlusi saata, siis küsige, jagan meeleldi. Eesti numbri panen ma ajutiselt kinni.

Kuna mul läks lennujaamas aega palju, siis ma loomulikult ronisin ruttu linna rongiga, maksin mingi 13 doltsi selle lõbu eest. Rongid on samad, mis olid Hispaanias — kahekordsed. Kusjuures esmamulje Sydneyst on küll .. kahtlane. Esiteks haiseb siin samat moodi, mis Singapuris (öäk), ja siin on nii must, et isegi Britney ei käiks siin pajajalu.

Peale hostelisse check-ini tegemist läksin lähedalasvasse supermarketisse adapterit EUR-AUS elektripistikute jaok ostma… küsisin müüjalt, et kus need on, kutt ütes, et vahes 18. Otsisin üles ja üks teine kutt ütles — there they are, ja osutas mu selja taha. Kui kutt mind veel poes nägi, küsis Got it? ja naeratas. Õela eestlasena tahaks kohe öelda, et teiste inimeste juttu ei ole viisakas pealt kuulta.. daa!

Nüüd lähen kohe küsin üle, kas ainult koridoris on Wifi, et mis mõttes nagu toas ei saa? 😀

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: